Tüp Bebek Tedaviniz için daima yanınızdayız! Sizi Arayalım

Doğuş Tüp Bebek Merkezi

Doğuş Tüp Bebek Merkezi 1992 yılında Op. Dr. Şevket ALPTÜRK tarafından Doğuş Doğum Kliniği adı altında Kadın Sağlığı, Hamilelik ve Doğum hizmetleri vererek kurulmuştur.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (K.K.T.C.) Sağlık Bakanlığından 2005 yılında Doğuş Hastanesi ve 2006 yılında ise Kıbrıs Tüp Bebek Merkezi olma (Üremeye Yardımcı Tedavi Merkezi) onayını almıştır.

Hastane olarak özellikle yardımcı üreme teknikleriyle bebeği olmayan (kısırlık sorunu yaşayan) çiftlerin tedavisine odaklanmış olsak da, tüm kadın hastalıkları, genital estetik, genetik testler, tahlili laboratuvar hizmetleri ve doğum alanında karşılaşabileceğiniz tüm problemlere de çözümler sunmaktayız.

Merkezimiz Şht. Mustafa Erdoğan Sok. No: 19 Yenişehir – Lefkoşa / Kıbrıs  adresinde uzun yıllardır deneyimli ekibi, modern fiziki şartları, yüksek teknolojik ekipmanları, uzman tıbbi ve idari kadrosuyla Kıbrıs’ın en köklü ve güvenilir sağlık kuruluşlarından biridir.

dogus-ivf-center

Doğuş Tüp Bebek Merkezi

 

Merkezinde Aşılma, Tüp bebek, Tandem Siklus (Yumurta Takviyesi), Yumurta donasyonu, Sperm donasyonu, Embriyo donasyonu, Preimplantasyon Genetik Tanı (PGT), Taşıyıcı annelik, Yumurta dondurma ve Fetal Redüksiyon tedavileri etik kurallar çerçevesinde, en yüksek kalitede sizlerin tıbbi ve ruhsal ihtiyaçlarınız göz önünde bulundurularak hiçbir bekleme süreci olmadan başarıyla yapılmaktadır.

Son teknoloji cihazların kullanıldığı embriyoloji laboratuvarımızda tüp bebek tedavilerinde kullanılan en yeni yöntemler; Embriyo Yapıştırıcı, IMSI, Mikro Çip Tekniği, Kalsiyum İyonofor ve MikroSort teknikleri kullanılmaktadır.

Genetik Laboratuvarımızda PGT-A, PGT-M, NGS, Yumurta donörleri için CGT testi ile kapsamlı tarama, Endometrium reseptivitesini ölçmek için ERA test, ve hamile hastalarımıza Pre-Natal Testsler (Fetal DNA Taraması) yapmaktayız.

Kıbrıs’ın En İyi Tüp Bebek Merkezi

Doğuş Tüp Bebek Merkezi; hizmet kalitesi, tedaviler için belirlenen fiyat politikası, hasta memnuniyeti ve gebelik başarı oranlarının yanı sıra tedavi ettiği çiftlerin sayısı bakımından Kıbrıs’ın en çok tercih edilen referans tüp bebek merkezi olarak gösterilmektedir. Çok tecrübeli doktorları, geniş personel kadrosu, tüp bebek konusunda eğitim almış uluslararası tercümanları, hastalarla ile ilgilenen özel tüp bebek koordinatörleri, tam donanımlı embriyoloji laboratuvarı ve kendi bünyesinde olan genetik laboratuvarı ile Kıbrıs’ın en iyi tüp bebek merkezidir.

Misyonumuz

Misyonumuz; Her biri kendi konularında uzman, güler yüzlü ekibi ile teknolojinin en son olanaklarını ustalıkla kullanan ekibimiz tüp bebek konusunda deneyimli olup Türkiye’deki ve dünyadaki büyük merkezlerden referanslıdır. Doğuş Hastanesi ve Tüp Bebek Merkezi olarak en büyük amacımız hastalarımızın memnuniyeti ve mutluluğudur.

Doktora Sor