Tüp Bebek Tedaviniz için daima yanınızdayız! Sizi Arayalım

Nothing Found

It seems we can’t find what you’re looking for. Perhaps searching can help.

Kategoriler

Popüler Yazılar

Hastalarımızdan Notlar

A.A.

Sayın Dr. Şevket Alptürk hocam size Ankara’dan yazıyorum. Sayenizde 3 yaşında bir oğlum var. İsmini Ataberk koyduk. Kıbrıs’a gelip sizi görmek istiyorum ve sadece teşekür etmek için yazıyorum. Allah sizi başımızdan eksik etmesini Saygılar iyi çalışmalar.

C.A.

Sayın Şevket Alptürk hocam. Sayenizde nur topu gibi ikizlerimiz oldu. Can ve Zeynep. Şu anda 7.aylarına girdiler. Bize bu mutluluğu yaşatıp hayata döndürdüğünüzden dolayı size ve ekibinize sonsuz teşekkürlerimizi sunar başarılarınızın devamını dilerim.

S.H.

Merhaba Şevket bey, Ben gerçekleştirmiş olduğunuz tüp bebek tedavisi sonucu ikiz bebek bekliyorum. Size çok teşekkür ederim. Bu mutluluğu yaşattığınız için minnettarım. Size sevgilerimi ve saygılarımı sunuyorum. Kendinize çok iyi bakın bir çok çifttin size ihtiyacı var.

H.Y.

Başta şevket hocam olmak üzere bütün doğuş tüp bebek çalışanlarına sonsuz teşekkürler ederim. Sayenizde ikiz çocuklarımızı kucağımıza almanın mutluluğunu yaşıyoruz. Emeği geçen bütün ekibinize minnettarız. Teşekkürler.

D.R.

Merhabalar çok değerli Şevket hocam. Türkiye’de merkezinizden her bulunduğum ortamda bahsediyorum. Buradan da yazmak istedik. Merkezden çok memmun kaldım. Personel, hemşireler çok kıymetlisiniz hocam herkese tavsiye ediyorum.

H.B.

Sayenizde çok mutlu günler yaşıyoruz. Merkezinizde çalışan bütün arkadaşlar bizlere çok nazik ve güler yüzlü davrandılar. Kendimizi moral olarak iyi hissetmemize yardımcı oldular. Göstermiş olduğunuz tüm yardımlar, ilgi ve alakanız ayrıca güler yüzünüz için hepinize sonsuz sevgi ve saygılarımızı iletiriz