Tüp Bebek Tedaviniz için daima yanınızdayız! Sizi Arayalım

Hastalarımızdan Notlar

Kıbrıs Tüp Bebek Yorumları

Tüp Bebek Tedavisini Kıbrıs’ta merkezimiz Doğuş Tüp Bebek Merkezide yaptıran hastalarımızdan yorumlar, tecrübeler ve düşünceler…

Sizlerde tedavinizle ilgili yorumları bize e-mail olarak göndererek yayınlanmasını sağlayabilirsiniz.

A.A.

Sayın Dr. Şevket Alptürk hocam size Ankara’dan yazıyorum. Sayenizde 3 yaşında bir oğlum var. İsmini Ataberk koyduk. Kıbrıs’a gelip sizi görmek istiyorum ve sadece teşekür etmek için yazıyorum. Allah sizi başımızdan eksik etmesini Saygılar iyi çalışmalar.

C.A.

Sayın Şevket Alptürk hocam. Sayenizde nur topu gibi ikizlerimiz oldu. Can ve Zeynep. Şu anda 7.aylarına girdiler. Bize bu mutluluğu yaşatıp hayata döndürdüğünüzden dolayı size ve ekibinize sonsuz teşekkürlerimizi sunar başarılarınızın devamını dilerim.

S.H.

Merhaba Şevket bey, Ben gerçekleştirmiş olduğunuz tüp bebek tedavisi sonucu ikiz bebek bekliyorum. Size çok teşekkür ederim. Bu mutluluğu yaşattığınız için minnettarım. Size sevgilerimi ve saygılarımı sunuyorum. Kendinize çok iyi bakın bir çok çifttin size ihtiyacı var.

H.Y.

Başta şevket hocam olmak üzere bütün doğuş tüp bebek çalışanlarına sonsuz teşekkürler ederim. Sayenizde ikiz çocuklarımızı kucağımıza almanın mutluluğunu yaşıyoruz. Emeği geçen bütün ekibinize minnettarız. Teşekkürler.

D.R.

Merhabalar çok değerli Şevket hocam. Türkiye’de merkezinizden her bulunduğum ortamda bahsediyorum. Buradan da yazmak istedik. Merkezden çok memmun kaldım. Personel, hemşireler çok kıymetlisiniz hocam herkese tavsiye ediyorum.

H.B.

Sayenizde çok mutlu günler yaşıyoruz. Merkezinizde çalışan bütün arkadaşlar bizlere çok nazik ve güler yüzlü davrandılar. Kendimizi moral olarak iyi hissetmemize yardımcı oldular. Göstermiş olduğunuz tüm yardımlar, ilgi ve alakanız ayrıca güler yüzünüz için hepinize sonsuz sevgi ve saygılarımızı iletiriz

K.N.

Sayın Şevket Hocam malesef ziyaretinize gelme fırsatımız olmadı. Bizi affedin. Meleğimiz doğdu maşallah çok sağlıklı, size ve ekibinize ne kadar teşekkür etsek azdır. Herkese selemlar. Allah sizden razı olsun.

K.A.

Sizin bu yaptığınıza nasıl teşekkür edilebilir ki anlatabilmek için kelimeler yetersiz kalır. Allahın izni ile bize sizin elinizden şifa geldi ve şimdi dört aylık bir oğlumuz var. Elinizden daha nice insanların şifa bulması dileğiyle.

H.H.

Şevket Alptürk hocam çok teşekkür ederim. Bize dünyanın en güzel şeyi olan bu mutluluğu yaşamamıza vesile oldunuz çok sağolun başarılarınızın devamını dilerim.

Doktora Sor