Tüp Bebek Tedaviniz için daima yanınızdayız! Sizi Arayalım

Hizmetlerimiz

Merkezimiz Kıbrıs’ta tek kadın doğum dal hastanesi olup kadın hastalıkları, genital estetik, tıbbı laboratuvar hizmetleri, doğum dışında yoğun olarak kısırlık, tüp bebek, donasyon, taşıyıcı annelik ve genetik alanında faaliyetlerini sürdürmektedir.

Hizmetlerimiz; IVF (tüp bebek), ICSI, IUI (aşılama),  yumurta dondurma,  yumurta donasyonu, sperm donasyonu, embriyo donasyonu, taşıyıcı annelik gibi işlemlerin yanı sıra gerçekleştirdiğimiz PGT ve NGS uygulamaları ile doğacak çocuktaki oluşabilecek hastalıkları tespit edebildiğimiz gibi tıbbi gereksinim durumunda cinsiyet seçimi de yapabilmekteyiz.

Ayrıca hizmetlerimiz arasında azospermik hastalar için mikro TESE gibi cerrahi sperm arama uygulamalarımız uzman üroloğumuz tarafından yapılmaktadır. Bu uygulamaların yanı sıra gebelik şansını artıran vitrifikasyon yöntemiyle sperm ve embryo dondurma, Assisted Hatching, Embriyo Glue, Blastokist Transferi, sperm seçiminde IMSI mikroskobu kullanımı, Rahim zarına çizik atma (endometrial scratching), embriyolarda genetik incelemeler (PGT-CGH-NGS) yapılmaktadır.

dogus-hastane

Kıbrıs Tüp Bebek Merkezimiz, güncel tıbbi uygulamalar için gereken en son teknolojiyle donatılmış embriyoloji laboratuvarı, genetik laboratuvarı ve ameliyathane altyapısına sahiptir. Tüm bu donanımının yanı sıra ISO 9001:2000 belgesini alarak akredite olmuştur. Merkezimiz Şehit Erdoğan Mustafa Sok. No: 19 Yenişehir / Lefkoşa adresinde faaliyetlerine devam etmekte olup otoparkı, Kafe’si ve dinlenme alanları ile sadece bir tıbbi merkez olarak değil, aynı zamanda kendinizi evinizde hissedeceğiniz bir şekilde sevgi ve özenle hizmet sunabilmek için hazırlanmıştır.

Doktora Sor