Tüp Bebek Tedaviniz için daima yanınızdayız! Sizi Arayalım

Neden Doğuş Tüp Bebek Merkezi

Kıbrıs’ta tüp bebek uygulamaları Kıbrıs için sağlık turizminde öncü tedavi olmuştur. Son yıllarda elde edilen başarılı sonuçlar ve hizmet kalitesi nedeniyle dünyadan her yıl binlerce aile tüp bebek tedavisi için  doğuş tüp bebek merkezini tercih ederek tedaviye gelmektedir. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin (KKTC) tüp bebek tedavilerindeki başarılı uygulamaları tüm dünyada kabul görmüştür.

Dünyadaki diğer ülkeler ile kıyaslandığında Kıbrıs tüp bebek fiyatları avantajı, hizmet kalitesibaşarı oranlarıbekleme süresi ve gizlilik ilkemiz tüp bebek tedavilerinde tercih edilmemizin en önemli sebebidir.

Kıbrıs Tüp Bebek alanında yasal olarak aşılama, tüp bebek, yumurta donasyonu, tandem tedavi, yumurta havuzu, sperm donasyonu, embriyo donasyonu, taşıyıcı anne, yumurta dondurma ve fetal redüksiyon tedavilerinin uygulanması serbesttir.

Kıbrıs’ta tüp bebek işleminde üç (3) embriyo transferi yasal olarak uygulanabilmektedir. Dünyadan çeşitli ülkelerde embriyo transfer sayısındaki kısıtlama nedeniyle tüp bebek tedavilerinde elde edilen başarılı sonuçların oranı düşmüştür. Bu nedenle yine Kıbrıs tüp bebek tedavilerinde tercih merkezi konumundadır. 3 embriyo transferi gebelik başarısını etkileyen en önemli faktördür. Özellikle yaşı 35 üstü olan hastalarda embriyo transfer sayısı çok önem kazanmaktadır.

Bazı Avrupa ülkelerinde 40-45 yaş arası tüp bebek uygulamaları yasal değildir. Kıbrıs’ta tüp bebek işlemi 45 yaş ve üstündeki hastalara uygulanabilmektedir.

Kıbrıs’ta hem tüp bebek hem donasyon aynı zamanda yasal olarak uygulanabilmesi çok önemli bir avantajlıdır. Ayrıca tüp bebek tedavisi için resmi evlilik şartı aranmamaktadır. Birlikte yaşayan çiftler kendi rızalarıyla tüp bebek tedavisi yaptırabilmektedir.

neden-dogus-tup-bebek

Neden Doğuş Tüp Bebek Merkezi?

Merkezimizi Tercih Etmenizin Bir Çok Nedeni Var

1) Yüksek Başarı
Dünya standartlarında yüksek gebelik oranları.

2) Kişiye Özel Mükemmel Tedavi
Çünkü bizim için bir hastadan çok daha fazlasını ifade ediyorsunuz.

3) Alanında En İyi Profesyoneller
Geniş kadromuz ile 365 gün hizmetinizde.

4) Açık ve Güvenilir Bilgi
Her çift, ilk randevudan itibaren kendilerine uygulanacak tedavi yöntemi hakkında detaylı olarak bilgilendirilir.

5) En Uygun Fiyatlar
Avrupa ve Amerika’daki merkezlerle kıyaslandığında ciddi fiyat avantajımız vardır.

Kıbrıs doğal güzellikleri, tarihi yerleri, her mevsim muhteşem havası ile tüp bebek tedavileri için inanılmaz tatil imkânınıda beraberinde getirmektedir. Özellikle yaz aylarında tüp bebek tedavisi için gelen aileler tüm tedavilerini yani yaklaşık 15-20 günlük süreyi hem tedavi hem de tatil için Kıbrıs’ta geçirmek istemektedirler.

Doktora Sor